Forumul guildei HHunterZ
Faceti o scurta descriere despre voi
Forumul guildei HHunterZ
Faceti o scurta descriere despre voi
Forumul guildei HHunterZ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 PinK

In jos 
AutorMesaj
Alexyno
Starting Member
Starting Member



Mesaje Postate : 3
Data de inscriere : 29/03/2015

PinK Empty
MesajSubiect: PinK   PinK I_icon_minitimeDum 03 Mai 2015, 10:57

Salut!

Ma numesc Alex. In ciuda caracterului pe care-l gestionez, nu sunt fata, continuarea numelui meu fiind 'andrU" Smile. pur si simplu imi place caracterul ELF.
Locuiesc in Craiova. Multi imi zic Alexyno dar in joc un nume mai bun decat PinK nu am gasit pt o elfa roz ( in devenire, momentan verde =] )
Joc din 2008, pe LM doar de la inceputul acestui DB. Pe alte servere am jucat mult, cunoscand jocul acesta destul de bine. Ma caracterizeaza loialitatea, de care si dau dovada. In alte servere ( Arieth si Asirius) am fost GM. Mai recent am jucat servere de masa platite ( nu si de mine ). Daca nu joc cu elf, caracter preferat secundar imi este SM-ul, dar pe acest DB nu se aplica, PinKy fiind unicul caracter de pe care joc DOAR EU.
Din acest DB nu cunosc pe nimeni personal, dar playeri calumea sunt multi (Ex. Tsu, Rosso, Robotel, Oops, G, si multi multi altii, cu scuzele de rigoare pt cei neenumerati, probabil mi-ar fi fost extrem de usor sa ii numar pe cei nesuferiti dar nu este etic si/sau domnos)

Cu astea fiind zise, chiar ma bucur ca v-am intalnit oameni buni !!!

Va stau la dispozitie si va ajut !

Bafta si noroc !
Sus In jos
 
PinK
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul guildei HHunterZ :: New Members-
Mergi direct la: