Forumul guildei HHunterZ
Faceti o scurta descriere despre voi
Forumul guildei HHunterZ
Faceti o scurta descriere despre voi
Forumul guildei HHunterZ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Mirabilis

In jos 
AutorMesaj
Mirage
Lieutenant
Lieutenant



Mesaje Postate : 9
Data de inscriere : 23/08/2011

Mirabilis Empty
MesajSubiect: Mirabilis   Mirabilis I_icon_minitimeLun 27 Apr 2015, 10:52

Dana Robota, 37, Iasi
Am ajuns pe linkmania - mu, prin 2004/2005. Nu mai tin minte contextul, erau vremurile cand se juca mult la icafeuri (unde am lucrat, in primii ani din 2000, in paralel cu masterul).
Intotdeauna am fost HH. Niciodata n-am avut mai mult de 20-25 de rr. Niciodata n-am avut seturi speciale, itemi bazati.
Cu alte cuvinte, fara palmares. Smile
Pe primul db am prins perioada cu Scarto si Argento, era o altfel de atmosfera in guild si in general pe server. Pe old db am prins si primul rr pe server si am inceput in forta pe a doua baza dar n-am ramas pana la final ca jucatoare activa. Pe dbul ala ma chema Danae.
Pe urmatorul db (cred ca S2?) am jucat o vreme - tin minte ca la un moment dat, pe vremea cand conducea Gunit HHzul, am fost data afara pentru ca aveam mereu ceva de comentat, criticat sau protestat. Noroc ca i-a trecut repede Smile.
Cred ca 'defectele' astea le am si acum :d.
Dupa o vreme m-am vazut/intalnit/imprietenit cu jucatorii din Iasi (cu unii ma mai intalnesc si acum, niciunul dintre ei nu este HH. Cred ca m-as intalni destul de des si cu Fanta, daca ar fi in tara).
Am tinut si inca mai tin legatura cu Redemption - prietenia dintre noi este acum cu mult dincolo de mu.
Prin 2010 am moderat Discutiile generale de pe link impreuna cu blk si Lance (cu care m-am si intalnit de cateva ori). Mai tin legatura cu ei si acum Smile. In perioada aia l-am cunoscut si m-am intalnit si cu oick (care contrar unor pareri exprimate pe-aici, e un tanar foarte ok si cu neuronul la el ...). Tot atunci m-am imprietenit si cu bogz, pe care sper sa-l pot vedea in mai, cand am drum la Bucuresti.
Din HHul actual, ii astept la o bere (cand or veni acasa...) pe Fanta si Brotherhod.
Sus In jos
 
Mirabilis
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul guildei HHunterZ :: New Members-
Mergi direct la: