Forumul guildei HHunterZ
Faceti o scurta descriere despre voi
Forumul guildei HHunterZ
Faceti o scurta descriere despre voi
Forumul guildei HHunterZ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 KillerXP

In jos 
AutorMesaj
KillerXP
Starting Member
Starting Member



Mesaje Postate : 3
Data de inscriere : 25/04/2015

KillerXP Empty
MesajSubiect: KillerXP   KillerXP I_icon_minitimeLun 27 Apr 2015, 00:43

Nume: Alex
Locuiesc in Bucuresti, Militari

Am jucat MU pe Linkmania incepand cu primul db, din curiozitate fiindca il vazusem pe fratele bogy jucand. Aici m-am intalnit cu SlimR, un amic virtual pe care il stiam dintr-un browser game si atunci am ramas in joc. Nici nu mai stiu ce nume aveam, nu aveam treaba cu jocul fiindca m-am apucat tarziu si nu prea avea farmec cand toti erau deja imensi (intrasem intr-un guild no name de non rr), si m-am lasat cu promisiunea de a ma reapuca in cazul unui nou db.

Apoi a urmat asa:
97d - KillerXP - agility elf - am inceput db-ul in ZoHaN, dar apoi la recomandarea lui SlimR (ajuns intre timp game master) am intrat in Lord. De atunci, zilele de stat on pentru party-uri nebune in exile s-au transformat in ore de stat afk in party-uri arena. Dar, baietii m-au ajutat sa rastorn topurile, ma simteam bine fiind primul agility elf cu rr (loc pe care am ramas mult timp pana m-am lasat fiindca nu mai ramasese nimic de facut in joc).

S2 - KillerXP - agility elf - majoritatea timpului l-am petrecut in Sicily, alaturi de care am dat primul rr in Icarus. Aceeasi poveste, primul dintre putinii elfi pe agility din joc, seturi, la cs nu pot sa zic ca rupeam dar nici nu ma atingea nimeni - singurul lucru pe care nu-l facusem era sa ajung primul elf la general. S-a intamplat la un moment dat (cu ajutorul unui ss primit de Rosy) si de atunci am devenit mai mult inactiv. Pentru ca pe char incepuse sa joace mai mult fratele bogy, m-am mutat in HH, apoi GothiKa. Tin minte ca h0ney se cam lasasera, CS-ul devenise prea usor si m-am lasat de tot fiindca nu mai ramasese nimic de facut in joc.
(acum vad ca ar mai fi fost si un al doilea db pe s2, nu mai tin minte de ce nu am jucat pe el)

iar acum - S5 - KillerXP - elf asa si-asa - s-au schimbat multe in real life fata de ultima data cand jucasem deci nu aveam mari pretentii de la db-ul asta. Cand am vazut ca se poate, am vrut la un moment dat sa am cel mai bun buff de pe server, dar dupa multe injuraturi la CS am renuntat la ambitia asta. Acum imi mai ramane un singur lucru de facut, sa fie primul db pe care am rabdare sa ajung la full stats.


Doar eu joc pe contul meu, iar momentan e singurul caracter pe care joc.

Stiu ca nu o sa citeasca nimeni asta dar vroiam sa fac un exercitiu de memorie Smile

P.S.: n-am vrut sa ma laud, vroiam doar sa explic de ce nu m-a prins niciun db pana la final KillerXP 1851364447
Sus In jos
 
KillerXP
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul guildei HHunterZ :: New Members-
Mergi direct la: